U nás
je Vaše dieťa
ako v bavlnke.

O nás

Kto sme ?
Sme profesionálna agentúra pôsobiaca v Bratislave a v Banskej Bystrici. Špecializujeme sa na opatrovanie a doučovanie detí všetkých vekových kategórii a cialis 20 na práce v domácnosti. V našom kolektíve pracujú iba kvalifikované a spoľahlivé opatrovateľky s bohatými skúsenosťami a veľkou láskou k deťom. Ak hľadáte niekoho komu môžete dôverovať so starostlivosťou o Váš poklad, ďalej už  nehľadajte. S nami bude Vaše dieťa ako v bavlnke. Agentúra je poistená pre prípad zdravotnej ujmy dieťaťa a škodách na majetku. Vlastníme živnostenské oprávnenie.
 
Čo ponúkame ?
Ponúkame opatrovanie detí ako pravidelne tak i jednorázovo, každý deň v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne. Naše služby zahŕňajú, pomoc pri domácich prácach, vyzdvihovanie detí zo škôlok a škôl, alebo odprevadenie detí na krúžky. Deti opatrujeme predovšetkým u Vás doma kde sa cítia najlepšie, ale ponúkame aj opatrovanie na svadbách, spoločenských akciách a v detských kútikoch. Naše služby zahŕňajú aj doučovanie všetkých predmetov, v rôznych jazykoch. Doučovateľky majú pedagogické vzdelanie. Vieme zabezpečiť aj narodeninové oslavy, kde Vám pripravíme zábavný program plný hierrôznych aktivít. O deti sa bude starať náš opatrovateľský tím.
 
Prečo si vybrať pravé nás ?
Garantujeme kvalitu našich služieb spoluprácou s opatrovateľkami z oboru zdravotníctva, pedagogiky či sociálneho vzdelania a pri ich výbere kladieme najväčší dôraz na ich vzťah k deťom. Vďaka kvalitnému vedeniu vieme zaistiť lepšie ceny ako naša konkurencia, bez toho aby to klient pocítil na kvalite našich služieb. Pravidelným klientom poskytujeme cenový bonus alebo hodiny ZDARMA!